Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miska,Pítko a kolečko

Miska by měla být z glazované keramické hlíny nebo porcelánu a měla by se směrem nahoru zužovat.Taková miska se nepřekopí,když se oni morče při krmení opře,a krmivo zůstane čisté.Misky z umělé hmoty se snadno překlopí,morčata pak jen nerada hledají potravu v podestýlce.

Obrazek

 

Pítko na pitnou vodu je nejvhodnější pítko,které můžete pověsit na klec.Lahev ze skla nebo umělé hmoty by měla být vybavena kuličkovým ventylem,aby voda neodkapávala do klece.Morče se rychle naučí,jak se u pítka obsloužit.Dávat vodu do misky medoporučuju,protože se snadno znečistí výkaly a podestýlkou.

 

Obrazek

Kolečko na běhání-morče je hodně aktivní a hravé zvíře.Potřebuje taky jako jiné zvíře hračky.Není to úplně nutné ale když je bude mít bude určitě šťastnější.Když se kouknete do klece pro křečka tak uvidíte mnoho prolejzaček,tunelů atd.Morče toho takhle kodně nepotřebuje mohlo by mít alespoň velké kolečko.

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Morčátko

(Petr, 15. 5. 2015 20:38)

Chtěl bych se vás zeptat,jestli morčátko může mít tunel na prolézání.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Petr

kriste pane!

(Veve, 10. 10. 2009 7:13)

Morče neni křeček! Nebude ti běhat v kolečku! Navíc nejsou tak mrštná a může se stát že se ti morčátko zraní! Pokud to máš, hned to z klece odstran!

Re: kriste pane!

(rozinka, 13. 10. 2010 20:22)

kolečko na běhání může mít a jak asi se muze zranit tyhle stranky jsou mymochodem super procetla jsem se skoro ve vsech strankach ale tady mame vsecko vsadim se ze bys lepsi neudelal!!! a navic morce se tak zabavy je sice pravda ze ti treba naky morce nechce na to kolecko ale casem urcite! a hlavne nechapu jak se v tom kolecku muze zranit xDD inteligente xDD nojo debil xDD chudyci tvi morcata juj ty se tam chudaci tyraj urcite si je poustis tak nejdriv za mesic x( je mi jich lito skoda ze je nema nekdo jiny ktery neni tak blbej!!! jo a sou aj kolecka ktera jsou v nakym malim auticku a morcata se tak bohibuji je to tam to kolecko de videt jenom trosku jenom hlaviska morcete a vypadato jak kdyby jel xDD a nebo uzavrene kulate kolecka cos sou v tom aute a nebo bez auticka je to fakt srandovni se na to koukat ano a normalni kulicka a vtom je morce a beziiiiiii a jedeeeee pozoooooooor !!! xDD

Re: Re: kriste pane!

(Kat, 19. 12. 2013 10:10)

Morče se v tom kolečku může zranit . Noha mu může spadnout mezi ty žbrdliny a může si jí zlomit . Navíc morče není tak hloupé jako křeček !